Temat: Ile tygodniowo wydajecie na diete Vitali?

Ile pieniedzy tygodniowo wydajecie na diete Vitalii ? Jestem ciekawa, wiec piszcie jesli mozecie :)

Pasek wagi

właściwie nic, bo wydaję na jedzenie tyle co zawsze. na kosmetyki może trochę więcej, bo kupuję częściej masła do ciała. 

hmm ja nawet kiedyś to policzyłam i wyszło mi coś około 120,00 zł na tydzień. Oczywiście bez wymiany posiłków, zgodnie z zaleceniami :)

Pasek wagi

Odpisałam Ci nawet w temacie o wege-diecie Vitalii. Ja wydaję dużo, dużo mniej, niż przy normalnym jedzeniu. Około 100 zł tygodniowo + około 150 zł dla Męża a wcześniej na dwie osoby szło mi koło 400 zł. 

W tych 100zl to liczysz np. Zakup kilograma ryżu czy np. 100g jesli faktycznie tyle potrzebujesz, bo tyle masz w diecie? I to jest 100zl dla jednej osoby?

Ja ryz, platki i takie tam nie licze, bo normalnie mam w domu.... Wydaje okolo 80 zlotych. Czasem wymianiam posilki - nie zawszе kupuje powiedzmy awokado...

Migdal0606 napisał(a):

W tych 100zl to liczysz np. Zakup kilograma ryżu czy np. 100g jesli faktycznie tyle potrzebujesz, bo tyle masz w diecie? I to jest 100zl dla jednej osoby?

Ja mam 100 zł tylko na mnie, ale ja jestem wege, więc opada mi mięso, ryby itp. Na Męża idzie więcej, bo on jest mięsożerny. Na razie mam zapas makaronu/ryżu/kaszy, ale sądzę, że nawet jak musiałabym dokupić to wydałabym góra 120 zł. 

A co do tych makaronow ryzow - w jadlospisie macie biale, czy brazowe/razowe? :-)

Jestem ciekawa tej diety co mi wysla.

@tylko-dla-mnie - a od kiedy jestes na tej wege diecie i ile juz schudlas? :>

Pasek wagi

Ja nie jem mięsa od 9 lat, więc od tej pory jestem na wege diecie, ale na wege diecie Vitalii poszło mi prawie 3,5 kg w tydzień, ale to pierwszy tydzień :)

A makarony, ryze ktore masz wedlug jadlospisu sa razowe czy zwyczajne, biale?

Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.