- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
16 listopada 2015, 19:04
Czy przy diecie smacznie dopasowanej rzeczywiście tygodniowo wychodzi ok. 60zł za zakupy? I czy z tego co sie kupi wyjdzie jedna porcja czy jeszcze jakis domownik sie naje? :p
17 listopada 2015, 08:45
Tuna, to jest tak około, może wyjść więcej, czasem mniej. Zależy w jakim sklepie się zaopatrujesz, co masz w jadłospisie i np. jadłaś do tej pory. My nie podajemy konkretnej marki jogurtu płatków. To zależy od Ciebie jakie kupisz i jakie opakowanie. Nie podajemy konkretnej ryby, jaką masz kupić - kategoryzujemy ryba tłusta lub chuda i wtedy wybierasz, co lubisz, co łatwiej Tobie dostać w sklepie. Możesz sobie też wymieniać potrawy, jeśli będziesz codziennie chciała jeść coś z mięsem to ta kwota też się zwiększy.
Możesz skalować porcje posiłków na więcej porcji i przy takim skalowaniu, ilość potrzebnych produktów na Twojej liście zakupów także ulegnie zmianie. Podana kwota obejmuje składniki dla 1 osoby. Wiele dziewczyn widzi oszczędność w wydatkach na jedzenie będąc na naszej diecie. Po prostu wiadomo po co się idzie do sklepu i nie kupuje się dodatkowych, niepotrzebnych rzeczy. Dieta wbrew pozorom wcale nie musi być droga :)
17 listopada 2015, 09:14
Jeśli masz jeszcze jakies pytania to chętnie pomogę :)
Edytowany przez marta_kokocinska 17 listopada 2015, 09:16
17 listopada 2015, 16:13
Super, dziękuję za odpowiedź :)
18 listopada 2015, 17:50
Mnie w UK wychodzi 20-30 funtów na tydzień, u nas jem ja, obiady z moim M. przeważnie, bo mu bardzo smakują i czasem jeszcze dla siostry wystarczy
30 listopada 2015, 10:52
Pierwszy tydzień wyszło mnie 150 zł drugi ok 100zł a teraz trzeci ok 80zł. ale wydaje mi się że to będzie również zależne kto jakie ma zapotrzebowanie kaloryczne.
2 grudnia 2015, 15:10
Ja jestem w trakcie 3 tygodnia i nie schodzę poniżej 150 na tydzień....
Z tym że u mnie przy mojej wadze miałem przez 2 tyg. przypisane 2900kcal a obecnie 2400kcal.
Podejrzewam, że jeżeli większość kobiet pisze że ma 1400-1800 kcal to wydają koło połowy tego co ja ;)
Musisz wziąć pod uwagę że koszt zależy głównie od tego gdzie robisz zakupy... z jakiej "półki" kupujesz towar i ile dostaniesz kalorii na diecie ;)
Ja w 1 tygodniu miałem jeszcze inne koszty: waga kuchenna, blender stojący z misą, blender ręczny, lunch boxy, bidony na robione smoothie do pracy itd. Do tej pory nie potrzebowałem takich rzeczy jako kawaler ;) Więc 800 poszło, ale to 1razowy koszt.
Edytowany przez Rafikkk 2 grudnia 2015, 15:17
2 grudnia 2015, 21:48
ja na początku też wydawałam sporo kasy ale nie wiem dokładnie ile bo rodzina też niektóre dania je ze mną, a teraz korzystam z listy "podmian" i czasem udaje mi się wybrać takie danie żeby wykorzystać to co już mam, unikam wyrzucania produktów, których wykorzystam tylko trochę i mniej mnie to kosztuje
Edytowany przez KasiaT222 2 grudnia 2015, 21:48
20 grudnia 2015, 15:52
ja od jutra zaczynam... zostawiłem w sklepie 98zł (w Biedronce)... z czego w domu miałem mięsko z kurczaka i mięso mielone.... więc pewnie w 120-130zł bym się zamknął ;-)
20 grudnia 2015, 21:06
ja od jutra zaczynam... zostawiłem w sklepie 98zł (w Biedronce)... z czego w domu miałem mięsko z kurczaka i mięso mielone.... więc pewnie w 120-130zł bym się zamknął ;-)
i zakupy tylko dla siebie czy z kimś bedziesz jadał obiady? bo to dosyć dużo wyszło :o