© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone. Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
tuna.
Zobacz posty Użytkownika
16 listopada 2015, 19:04
Czy przy diecie smacznie dopasowanej rzeczywiście tygodniowo wychodzi ok. 60zł za zakupy? I czy z tego co sie kupi wyjdzie jedna porcja czy jeszcze jakis domownik sie naje? :p
okate
21 grudnia 2015, 01:22
ja to ostatnio liczyłam i wyszło mi ok. 100 zł na tydzień, tylko dla mnie.